JŪRAS FLOTES PERSONĀLA ATLASES EKSPERTI

Mājas

APKALPES PERSONĀLA REKRUTĒŠANAS AĢENTŪRA ABC CREWING

Mums ir daudzu gadu pieredze augsti kvalificētu jūrnieku piesaistē, atlasē un noturēšanā, kā arī kuģu apkalpju vadīšanā.

INDIVIDUĀLA APKALPES NOLĪGŠANAS STRATĒĢIJA

Mēs intervējam kandidātus, veidojam savstarpējo attiecību sistēmu starp apkalpi un darba devēju, nodrošinām personāla rezervi un atlasām jūrniecības nozares personālu visā pasaulē.

MĒS GARANTĒJAM,

ka visiem mūsu speciālistiem ir darbam jūrā derīgi sertifikāti, visas nepieciešamās atļaujas un medicīniskās komisijas izziņas.

Play Video

ABC Crewing

Mēs esam pārliecināti par savu konkurētspēju un spējam veiksmīgi piesaistīt un noturēt augsti kvalificētus speciālistus. Savā darbā mēs apvienojam:

Mēs radām apstākļus atklātībai, bieži un regulāri komunicējot ar darbiniekiem

15

gadu pieredze

15000

Jau pieņemti darbā

1000

Pieņemam darbā jūrnieku gadā

30

kuģu flotē

MĒS AIZPILDĀM DARBA VIETAS JŪRNIECĪBAS NOZARĒ

Previous slide
Next slide

Starptautiskā mērogā jūras transports tiek izmantots, lai pārvadātu vairāk nekā 80 % preču apjoma. Lielākajā daļā jaunattīstības valstu šis procents ir vēl lielāks. Mēs sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu, kas nepieciešams, lai pieņemtu darbā, izmitinātu un vadītu multinacionālu personālu, kas strādā uz visu veidu jūras un piekrastes kuģiem.

MEKLĒJAT DARBU JŪRNIECĪBAS NOZARĒ?

Aizpildiet pieteikumu! Mēs ar jums sazināsimies un piedāvāsim PIEEJAMĀS VAKANCES.

MĒS SOCTĪKLOS

 

Sekojiet mums sociālajos tīklos un esiet lietas kursā par mūsu jaunumiem, projektiem un pasākumiem.

2021. gada 9. decembrī ABC Crewing parakstīja sadarbības līgumu Nr. SKV-L-2021/414 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros.

Copyright © 2022. Visas tiesības aizsargātas.

Need help?

Contact Us